Fantasy a MtG tábor 2020

Pod černou vlajkou

27.7. – 9.8.

Vlny tiše šuměly, tlumeně narážejíc o boky lodi. Vpředu se na vodě černé jak petrolej dělaly bílé čepičky, jak loď rozrážela nekonečnou hladinu moře. Kromě vody a plachet třepotajících se ve větru bylo na palubě poměrně ticho. Žádný bujarý křik kurážných námořníků, ani bouchání korbelů piva o stoly plné karet. Většina posádky spala ve svých kajutách, znavená dlouhým dnem, vysušení od tropického slunce. Jen pomalu si zvykali na život na moři.  Nevybrali si sami útěk ani porážku, nevybrali si sami život na nekonečném moři... ale bylo to jejich rozhodnutí nepodřídit se žádnému vládci, ani flotile. Kdysi nejlepší jednotka vojáků, ti nejvěrnější krále Misengara, dnes parta psanců hrdě a svobodně plující pod černou vlajkou se skříženými hnáty.

"Kdo by to byl řek..." přemítal tiše muž stojící na přídi, hledíc směrem, kde přes neproniknutelnou tmu nebylo vidět, jak se nebe dotýká nekonečného obzoru.

Stál tady téměř každý večer, zahalený v dlouhém vínovém plášti pokrytém mapami vysrážené mořské soli. Stál a přemýšlel. Někdy vzpomínal, to mu tvář potemněla ponurým stínem a ruce křečovitě svíral v zaťatou pěst. Všichni věděli, že není radno s ním tehdy hovořit a radši se ho stranili už z dálky. Nemohli tak vidět, jak z jeho tváře noční vánek suší slzy hněvu a bezmoci. Jindy plánoval, tehdy mu v očích plálo odhodlání, čekala je dlouhá plavba. Takhle to přece nemělo být, Misengarova smrt nemůže být koncem!

Základní informace o táboře


Termín: 27.7. - 9.8. 2020 (14 dní)

Pro koho: pro kluky ve věku od 8 do 17 let včetně, kteří mají rádi fantasy, zajímají se o deskové či karetní hry, a samozřejmě i pro všechny, kteří hrají Magic

Program je přímo přizpůsoben tomuto věkovému rozpětí. V případě, že je účastníkovi méně či více, napište nám na gabi@dreamweavers.cz a uvidíme, co se dá dělat 🙂 .

Program je připravovaný v češtině nebo slovenštině, účastníci z jiných krajin by měli dobře ovládat alespoň jeden z těchhle jazyků.

Cena: Základní verze stojí 4 700 Kč (184€), Magicová verze pak 5 900 Kč (230€).

V ceně je zahrnuto:

 • strava 5x denně (včetně pitného režimu a ovoce nebo zeleniny přístupné po celý den)
 • ubytování ve dvoumístném stanu s podsadou (postel je vybavená molitanem a karimatkou)
 • společná doprava z Prahy nebo Brna a zpátky
 • tričko v barvě družinky
 • pěnový meč, který si každý účastník sám vyrobí
 • veškeré náklady spojené s programem
 • věcné ceny pro všechny účastníky
 • zákonná odměna pro zdravotníka

Magicová verze navíc zahrnuje:

 • produkty MtG v hodnotě 1200 Kč nebo víc (všechny karty zůstávají po táboře účastníkům)
 • potřebné doplňky, jako krabičky, obaly a podobně
 • věcné magicové ceny dle úspěchů v turnajích
 • materiály spojené s přípravou turnajů

Dreamweavers je neziskový spolek, veškeré finance využíváme pro zabezpečení chodu tábora a jeho vylepšování.

Vaše rezervace je platná vyplněním uhrazením zálohy 2500 Kč na účet tábora do 1 měsíce od odeslání přihlášky – pokyny k platbě posíláme e-mailem.

Organizační pokyny: Pro přihlášení je třeba vyplnit tento formulář. Veškeré další organizační informace posíláme e-mailem.

Často kladené otázky


Jediný rozdíl je v tom, že nemagicová verze tábora má připravený alternativní program. Naučíš se sice hrát Magic, ale zahráš si jen tak pro zábavu. Navíc máme připravené deskovky (máme jich fakt hodně), jiné karetní hry (téměř cokoliv, o co bude zájem – Gwent, Pokemon, ale máme i pár her dovezených z Japonska 😉 ) a podobné věci. Ani jedna část tábora ale nepřijde o to hlavní – příběh, hry a zábavu.

Nezáleží na tom, jakou verzi tábora si vybereš, budeš se moct libovolně zapojit do té, která tě v tu chvíli bude zajímat nejvíc. Jediným rozdílem tak zůstává to, že pokud se rozhodneš pro Magicovou verzi, všechny ty super karty, které otevřeš a dostaneš budou jen a jen tvé.