Fantasy a MtG tábor 2022

Další dobrodružství Shanyrie

25. 7. – 7. 8. 2022

Základní informace o táboře


Termín: 25.7. - 7.8. 2022 (14 dní)

Pro koho: pro kluky ve věku od 7 do 17 let včetně, kteří mají rádi fantasy, zajímají se o deskové či karetní hry, a samozřejmě i pro všechny, kteří hrají Magic

Program je přímo přizpůsoben tomuto věkovému rozpětí. V případě, že je účastníkovi méně či více, napište nám na gabi@dreamweavers.cz a uvidíme, co se dá dělat 🙂 .

Program je připravovaný v češtině nebo slovenštině, účastníci z jiných krajin by měli dobře ovládat alespoň jeden z těchhle jazyků.

Cena: Základní verze stojí  5 200 Kč (210 €), Magicová verze pak 6 500 Kč (260€).

AKCE! Pokud registrujete a zaplatíte tábor do 31.12.2021, získáte stejnou cenu jako v roce 2021, tedy 4900,- za základní verzi, nebo 5900,- za MtG verzi.

Pokud se tábor nebude moct konat z důvodu vládních nařízení pro prevenci COVID-19, vrátíme Vám celou částku za tábor.

V ceně je zahrnuto:

 • strava 5x denně (včetně pitného režimu a ovoce nebo zeleniny přístupné po celý den)
 • ubytování ve dvoumístném stanu s podsadou (postel je vybavená molitanem a karimatkou)
 • společná doprava z Prahy nebo Brna a zpátky
 • tričko v barvě družinky
 • pěnový meč, který si každý účastník sám vyrobí
 • veškeré náklady spojené s programem
 • věcné ceny pro všechny účastníky
 • zákonná odměna pro zdravotníka

Magicová verze navíc zahrnuje:

 • produkty MtG v hodnotě více než 1300 Kč (všechny karty zůstávají po táboře účastníkům)
 • potřebné doplňky, jako krabičky, obaly a podobně
 • věcné ceny dle úspěchů v turnajích
 • materiály spojené s přípravou turnajů

Dreamweavers je neziskový spolek, veškeré finance využíváme pro zabezpečení chodu tábora a jeho vylepšování.

Vaše rezervace je platná vyplněním přihlášky a uhrazením zálohy 3000 Kč na účet tábora do 1 měsíce od odeslání přihlášky – pokyny k platbě posíláme e-mailem.

Pro přijetí účastníka na tábor je nutné při srazu odevzdat vyplněnou závaznou přihlášku, lékařské potvrzení zdravotní způsobilosti k účasti na zotavovací akci nebo potvrzení o způsobilosti práce s dětmi, souhlas rodičů s poskytováním údajů o zdravotním stavu a další dokumenty dle aktuální pandemické situace. Dokumenty odesíláme e-mailem.

Organizační pokyny: Pro přihlášení je třeba vyplnit tento formulář. Veškeré další organizační informace posíláme e-mailem.

Často kladené otázky


Jediný rozdíl je v tom, že nemagicová verze tábora má připravený alternativní program. Naučíš se sice hrát Magic, ale zahráš si jen tak pro zábavu. Navíc máme připravené deskovky (máme jich fakt hodně), jiné karetní hry (téměř cokoliv, o co bude zájem – Gwent, Pokemon, ale máme i pár her dovezených z Japonska 😉 ) a podobné věci. Ani jedna část tábora ale nepřijde o to hlavní – příběh, hry a zábavu.

Nezáleží na tom, jakou verzi tábora si vybereš, budeš se moct libovolně zapojit do té, která tě v tu chvíli bude zajímat nejvíc. Jediným rozdílem tak zůstává to, že pokud se rozhodneš pro Magicovou verzi, všechny ty super karty, které otevřeš a dostaneš budou jen a jen tvé.