Fantasy a MtG tábor 2024

22. 7. – 4. 8. 2024

Základní informace o táboře

Termín: 22.7. - 4.8. 2024 (14 dní)

Pro koho: pro kluky ve věku od 7 do 17 let včetně, kteří mají rádi fantasy, zajímají se o deskové či karetní hry Magic nebo Pokémon.

Program je přímo přizpůsoben tomuto věkovému rozpětí. V případě, že je účastníkovi méně či více, napište nám na gabi@dreamweavers.cz a uvidíme, co se dá dělat 🙂 .
Program je připravovaný v češtině nebo slovenštině, účastníci z jiných krajin by měli dobře ovládat alespoň jeden z těchhle jazyků.

Cena: 7 800 Kč

Balíček MtG nebo Pokemon produktů a doplňků v hodnotě více než 1800 Kč je již součástí výše uvedené ceny tábora.

V ceně je dále zahrnuto:

  • potřebné doplňky, jako krabičky, obaly a podobně
  • věcné ceny pro všechny účastníky dle úspěchů v turnajích a celotáborové hře
  • materiály spojené s přípravou turnajů
  • strava 5x denně (včetně pitného režimu a ovoce nebo zeleniny přístupné po celý den)
  • ubytování ve dvoumístném stanu s podsadou (postel je vybavená molitanem a karimatkou)
  • společná doprava z Prahy nebo Brna a zpátky
  • tričko v barvě družinky
  • pěnový meč, který si každý účastník sám vyrobí
  • veškeré náklady spojené s programem
  • zákonná odměna pro zdravotníka

Dreamweavers je neziskový spolek, veškeré finance využíváme pro zabezpečení chodu tábora a jeho vylepšování.

Vaše rezervace je platná vyplněním přihlášky a uhrazením zálohy 3000 Kč na účet tábora do 1 měsíce od odeslání přihlášky – pokyny k platbě posíláme e-mailem.

Pro přijetí účastníka na tábor je nutné při srazu odevzdat vyplněnou závaznou přihlášku, lékařské potvrzení zdravotní způsobilosti k účasti na zotavovací akci nebo potvrzení o způsobilosti práce s dětmi, souhlas rodičů s poskytováním údajů o zdravotním stavu a další dokumenty dle aktuální pandemické situace. Dokumenty odesíláme e-mailem.

Organizační pokyny: Pro přihlášení je třeba vyplnit tento formulář. Veškeré další organizační informace posíláme e-mailem.PŘIHLÁŠKA
 

Často kladené otázky


Ať už si vybereš kteroukoliv verzi, čeká tě tábor s nabitým programem, spousta her, workshopů a zážitků. Jestli sis vybral Pokemon nebo MtG verzi pak ovlivní pouze, jaké karty dostaneš a pak si odneseš domů. Můžeš se samozrejmě naučit hrát i další karetky a deskovky, které ti rádi půjčíme a naučíme tě je hrát.

Zájem o MtG a Pokemon verzi byl v posledních letech tak veliký, že téměř všichni účastníci, kteří původně přijeli na tábor bez karetního balíčku se nakonec s nadšením přidali ke hraní. Letos bychom proto rádi zapojili všechny do hraní už od začátku, aby nikdo o nic nepřišel.