Tábor je naše srdeční záležitost.

Image

Gabi Rohová

hlavní vedoucí, strážce deadlineů a tabulek


Hlavní vedoucí, tábory vede už od roku 2012. Stará se nejen o to, aby se na táboře měli všichni fajn a hry stáli za to, ale taky aby vše běželo jak má. Strká nos trochu do všeho, co se na táboře děje. Její specialitou je schopnost udělat z ničeho něco, třeba proměnit starý pařez na bájnou magickou relikvii. Ve volném čase je nadšenou cestovatelkou a milovnicí exotického jídla, ráda čte a hraje deskové i video hry.


Jakub Roh

asistent hlavního vedoucího, pevná ruka tábora


Asistent hlavního vedoucího a vzdělávací pracovník, tábory vede už od roku 2008. V minulosti pracoval s mládeží jako peerworker. Je mezinárodním MtG rozhodčím a účastnil se turnajů po celé Evropě. Na táboře je naší „šedou eminencí“ a odborníkem na táborové krize všeho druhu, od bouře s krupobitím až po akutní nedostatek Nutelly.  Zajišťuje hlavně organizační zázemí a spokojenost vedoucích i účastníků. Ve svém volném čase je nadšeným cestovatelem a fotografem.

Image
Image

Petr "Kořa" Kořínek

programový tým


Tábory vede již od roku 2013 a protože dělá od všeho něco, je docela těžké ho na táboře najít. Právě proto je ideální osobou na tajné questy a šifry, protože už samotné odevzdání úkolu je výzva. S příběhy plnými fantasie má dlouholeté zkušenosti díky počítačovým hrám, anime a zálibě v poslechu audioknih, zejména těch od Terryho Pratchetta. Kromě toho se skvěle vyzná ve zvířatech a místní přírodě. Je plný nápadů a někdy trochu neřízená střela, proto je téměř jisté, že když ho vidíte, něco se chystá!


Filip Fedor

programový tým, odborník na les a přežití


Do týmu vedoucích se přidal v roce 2015. Milovník přírody a logických her. Je naším odborníkem přes přežití v lese a pokud má příležitost, snaží se naučit děti něco ze svých tábornických dovedností. Žádný problém pro něj není nevyřešitelný a žádný strom nevylezitelný.

Image
Image

Dominik Záluský

příběhový tým, znalec světů a příběhů


Dominik letos opět zazáří jako postava táborového příběhu, to však neznamená, že ho nepotkáte při akční šiškovačce v lese. Na tábor jezdí už několik let, ale díky svým cestovatelským výpravám jsme ho několikrát museli na táboře postrádat. O to raději však jsme, že je znovu mezi námi.


Jirka Singer

příběhový tým, odborník na běhání a dřinu


Táboru se účastní již 15 let, z toho 6 let jako vedoucí. Jako hvězda programového týmu je ve hrách nemilosrdným soupeřem i spravedlivým rozhodcem. Student Technické Univerzity, milovník sportu a velký dříč. Jeho láska ke sportu se přenáší i do táborového života, s míčem a létajícím talířem dokáže v okamžiku změnit tábor na sportovní kolbiště.

Image
Image

Cyril Mrázek

příběhový tým, deskovkový guru


Dlouholetý účastník a dávný bahňák se vrátil zpátky do týmu a obohatil nás o své herecké kreace i hlubokou znalost deskovek.


Michal Janeček

vedoucí programového týmu, inspektor kvality a vysoké úrovně


Kdysi nadšený účastních, teď už 6. rok nadšený vedoucí. Pro tábor by se i rozkrájel, proto ho moc nepouštíme do kuchyně a jako člen programového týmu se stará přípravu her. Dva týdny v lese jsou pro něj osvěžujícím oddychem od městské džungle. Legenda říká, že svým zápalem pro hru jednou motivoval i kámen, aby zaběhl do lesa nasbírat šišky. Ve svém volném čase se věnuje žonglování nebo meditaci a také rád čte.

Image
Image

Petr Václavík

deskovkový tým


Tak jako většina z nás strávil na táboře mnoho let jako účastník a skuteční táboroví veteráni si jej taky pamatují jako bahňáka a programáka. Letos se po dlouhé době vrací, aby rozdával dobrou náladu, rady k pravidlám deskovek i funny facts z fyziky.


David Fedor

metagame a programový tým, lesní šelma


David se vždy naplno vrhá do přípravy táborových her a aktivit, uvidíte ho tak běhat po lese na hrách a připravovat hromadu šifer, hádanek a tajných skrýší.

Image
Image

Daniel Hevler

vedoucí bahňáků


Na tábor jezdí již od roku 2011 a v 2019 se k nám přidal do týmu vedoucích. Po letech vedení karetního programu se letos vrací lako legendární bahňák, který pomůže ostatním vedoucím družinek vést svoji skupinu co nejlíp. Uvidíte ho tak znovu běhat po lese při šiškovkách a mečovkách.


Kamil Láska

tvůrce hudby, příběhový tým


Je součástí týmu již od roku 2013 a na táboře ho většinou najdete někde v zákulisí, jak pomáhá připravit scénky i dřevo na oheň. Je tvůrcem legendárního táborového hudebního doprovodu a též epických táboráků.

Image
Image

Daniel "Nojšty" Neustadt

příběhový tým, odborník na všechno


Příběhový vedoucí a hrdý člen "Lopata teamu". Tábory vede už od roku 2013 a kromě mnohých nezapomenutelných hereckých výkonů ho mnozí znají jako obávaného bojovníka v šiškovacích bitvách. Nemá žádný vzor, sám sobě je vzorem. Ve volném čase se věnuje sportu a sbírání neuvěřitelných životních historek.


Tomáš Smejkal

programový tým


Již několik let vymýšlí pro tábor akční bojovky i záludné šifrovačky a luštičky, pokud zrovna neběhá po lese s megafonem, nebo nerozvěšuje lístečky a neměří stanoviště, najdete ho v zákulisí, jak počítá, která družinka hru vyhrála.

Image