Tábor je naše srdeční záležitost.

Image

Gabi Rohová

hlavní vedoucí, strážce deadlineů a tabulek


Hlavní vedoucí, tábory vede už 9 let. Stará se nejen o to, aby se na táboře měli všichni fajn a hry stáli za to, ale taky aby vše běželo jak má. Strká nos trochu do všeho, co se na táboře děje. Její specialitou je schopnost udělat z ničeho něco, třeba proměnit starý pařez na bájnou magickou relikvii. Ve volném čase je nadšenou cestovatelkou a milovnicí exotického jídla, ráda čte a hraje deskové i video hry.


Jakub Roh

asistent hlavního vedoucího, pevná ruka tábora


Asistent hlavního vedoucího a vzdělávací pracovník, tábory vede už 13 let. V minulosti pracoval s mládeží jako peerworker. Je mezinárodním MtG rozhodčím a účastnil se turnajů po celé Evropě. Na táboře je naší „šedou eminencí“ a odborníkem na táborové krize všeho druhu, od bouře s krupobitím až po akutní nedostatek Nutelly.  Zajišťuje hlavně organizační zázemí a spokojenost vedoucích i účastníků. Ve svém volném čase je nadšeným cestovatelem a fotografem.

Image
Image

Petr "Kořa" Kořínek

metagame tým, studnice nápadů


Tábory vede už 8 let a protože dělá od všeho něco, je docela těžké ho na táboře najít. Právě proto je ideální osobou na tajné questy a šifry, protože už samotné odevzdání úkolu je výzva. S příběhy plnými fantasie má dlouholeté zkušenosti díky počítačovým hrám, anime a zálibě v poslechu audioknih, zejména těch od Terryho Pratchetta. Kromě toho se skvěle vyzná ve zvířatech a místní přírodě. Je plný nápadů a někdy trochu neřízená střela, proto je téměř jisté, že když ho vidíte, něco se chystá!


Michal Janeček

vedoucí programového týmu, inspektor kvality a vysoké úrovně


Kdysi nadšený účastních, teď už 6. rok nadšený vedoucí. Pro tábor by se i rozkrájel, proto ho moc nepouštíme do kuchyně a jako člen programového týmu se stará přípravu her. Dva týdny v lese jsou pro něj osvěžujícím oddychem od městské džungle. Legenda říká, že svým zápalem pro hru jednou motivoval i kámen, aby zaběhl do lesa nasbírat šišky. Ve svém volném čase se věnuje žonglování nebo meditaci a také rád čte.

Image
Image

Jirka Singer

příběhový tým, odborník na běhání a dřinu


Táboru se účastní již 15 let, z toho 6 let jako vedoucí. Jako hvězda programového týmu je ve hrách nemilosrdným soupeřem i spravedlivým rozhodcem. Student Technické Univerzity, milovník sportu a velký dříč. Jeho láska ke sportu se přenáší i do táborového života, s míčem a létajícím talířem dokáže v okamžiku změnit tábor na sportovní kolbiště.


Filip Fedor

metagame tým, odborník na les a přežití


Tábory vede už 6 let. Milovník přírody a logických her. Je naším odborníkem přes přežití v lese a pokud má příležitost, snaží se naučit děti něco ze svých tábornických dovedností. Žádný problém pro něj není nevyřešitelný a žádný strom nevylezitelný.

Image
Image

Dominik Záluský

příběhový tým, znalec světů a příběhů


Dominik letos opět zazáří jako postava táborového příběhu, to však neznamená, že ho nepotkáte při akční šiškovačce v lese. Na tábor jezdí už několik let, ale díky svým cestovatelským výpravám jsme ho několikrát museli na táboře postrádat. O to raději však jsme, že je znovu mezi námi.


Kuba "Monster" Dlabola

programový tým, doplňovatel náhodnosti


Tábora se účastní 9 let a letos 3. rokem jako vedoucí. Minule se představil jako vůdce první oranžové družinky v dějinách. Letos žezlo předá někomu mladšímu a bude se starat o program. Studuje na brněnském matematickém gymnáziu a mezi jeho záliby patří seriály, auta a teoretizování o konci světa.

Image
Image

Cyril Mrázek

příběhový tým, deskovkový guru


Dlouholetý účastník a dávný bahňák se vrátil zpátky do týmu a obohatil nás o své herecké kreace i hlubokou znalost deskovek.


Daniel Hevler

MtG tým, příběhovej tým


Tábora se účastní od roku 2011 a letos jede po 3. jako vedoucí. Po vedení červené družinky ho i letos uvidíte ve vedení karetního programu, ale to neznamená, že ho neuvidíte běhat po lese při šiškovkách nebo jako součást táborového příběhu.

Image
Image

Ondra Daniš

vrchní kráječ a dochucovač


Pojede na tábor už osmým rokem. Třetí rok jako součást vedení a i letos využije své kulinářské schopnosti v kuchyni. Mezi jeho záliby patří hudba, bojová umění a četba. Studuje informatiku, se zaměřením na programování, na vysoké škole.


Petr Václavík

deskovkový tým


Tak jako většina z nás strávil na táboře mnoho let jako účastník a skuteční táboroví veteráni si jej taky pamatují jako bahňáka a programáka. Letos se po dlouhé době vrací, aby rozdával dobrou náladu, rady k pravidlám deskovek i funny facts z fyziky.

Image
Image

Daniel "Nojšty" Neustadt

příběhový tým, odborník na všechno


Příběhový vedoucí a hrdý člen "Lopata teamu". Tábory vede už 8 let a kromě mnohých nezapomenutelných hereckých výkonů ho mnozí znají jako obávaného bojovníka v šiškovacích bitvách. Nemá žádný vzor, sám sobě je vzorem. Ve volném čase se věnuje sportu a sbírání neuvěřitelných životních historek.


David Fedor

metagame a programový tým, lesní šelma


Po loňské roli zeleného bahňáka se David letos naplno vrhá do přípravy táborových her i metagame aktivit, uvidíte ho tak běhat po lese na hrách a připravovat hromadu šifer, hádanek a tajných skrýší.

Image