Tábor je naše srdeční záležitost.

Image

Gabi Hešková

Hlavní vedoucí, tábory vede už 7 let. Studuje psychologii a asi právě proto se na táboře stará, aby všem bylo fajn. Její specialitou je schopnost udělat z ničeho něco a proměnit starý pařez na bájnou magickou relikvii. Ve svém volném čase je nadšenou cestovatelkou a milovnicí exotického jídla, ráda čte a hraje deskové i počítačové hry.


Jakub Roh

Asistent hlavního vedoucího a vzdělávací pracovník, tábory vede už 11 let. V minulosti pracoval s mládeží jako peerworker. Je mezinárodním MtG rozhodčím a účastnil se turnajů po celé Evropě. Na táboře je naší „šedou eminencí“ a tím správným lepidlem, které drží tábor pohromadě, protože zajišťuje hlavně organizační zázemí a spokojenost vedoucích i účastníků. Ve svém volném čase je nadšeným cestovatelem a fotografem.

Image
Image

Martin "Felčar" Řeha


Náš zdravotník a programový vedoucí. Studuje informatiku a vede tábory již 5 let. Vyžívá se v navrhování neobvyklých her, ať už se jedná o deskové, počítačové nebo táborové. Inspiraci čerpá ze sci-fi a fantasy literatury, ale nebojí se své výtvory okořenit trochou vlastního bláznovství, takže výsledkem je vždy něco neotřelého. Jeho velkou láskou je káva a ve chvílích odpočinku se věnuje poslechu hudby i její interpretaci.

Petr "Kořa" Kořínek

Tábory vede už 6 let a kromě příběhu fušuje tak trochu do všeho, co se na táboře děje. S příběhy plnými fantasie má dlouholeté zkušenosti díky počítačovým hrám, anime a zálibě v poslechu audioknih, zejména těch od Terryho Pratchetta. Kromě toho se skvěle vyzná ve zvířatech a místní přírodě. Je plný nápadů a někdy trochu neřízená střela, a proto se dá vždycky spolehnout, že je právě tam, kde je třeba něco vymyslet nebo udělat.

Image
Image

Jirka Singer

Táboru se účastní již 13 let, z toho 4 roky jako vedoucí. Letos poprvé zazáří v roli progamového vedoucího. Student Technické Univerzity, milovník sportu a velký dříč. Jeho láska ke sportu se přenáší i do táborového života, s míčem a létajícím talířem dokáže v okamžiku změnit tábor na sportovní kolbiště.


Michal "Mário" Janeček

Na tábor jezdil jako účastník a poslední 4 roky i jako vedoucí. Jako člen programového týmu se stará přípravu her. Dva týdny v lese jsou pro něj osvěžujícím oddychem od městské džungle. Legenda říká, že svým zápalem pro hru jednou motivoval i kámen, aby zaběhl do lesa nasbírat šišky. Ve svém volném čase se věnuje žonglování nebo meditaci a také rád čte.

Image
Image

Filip Fedor

Tábory vede už 4 roky. Milovník přírody a logických her. Je naším odborníkem přes přežití v lese a pokud má příležitost, snaží se naučit děti něco ze svých tábornických dovedností. Žádný problém pro něj není nevyřešitelný a žádný strom nevylezitelný.


Jan "Goblin" Odvářka

Příběhový vedoucí, tábory vede od samého začátku, tedy už 13 let. Pracuje jako programátor a ve volných chvílích uvádí zábavné kvízy. Je naší zásobárnou tajemných a napínavých příběhů ze světů známých i neznámých a vyhlášeným zaříkávačem na techniku. A pokud si říkáte, kdo na táboře dělá čáry s dýmem nebo prskajícími světýlky, Goblin je ta správná odpověď.

Image
Image

Dominik Záluský

Dominik letos povede Magicový a deskovkový program, to však neznamená, že ho nepotkáte při akční šiškovačce v lese. Na tábor jezdí už několik let, ale díky svým cestovatelským výpravám jsme ho několikrát museli na táboře postrádat. O to raději ho však znovu přivítáme do týmu.


Marek "Markus" Svoboda

Letos se chystá na tábor už podruhé jako vedoucí. Sečtělý student gymnázia, LARPer a mistr meče. Velký nejen vzrůstem, ale i duchem. Ve volných chvílích rád tancuje v rytmu swingu a jazzu. Na táboře má nejraději posezení u ohně s plecháčkem dobrého čaje.

Image
Image

Daniel "Nojšty" Neustadt


Příběhový vedoucí a hrdý člen "Lopata teamu". Tábory vede už 7 let a kromě mnohých nezapomenutelných hereckých výkonů ho mnozí znají jako obávaného bojovníka v šiškovacích bitvách. Nemá žádný vzor, sám sobě je vzorem. Ve volném čase se věnuje sportu a sbírání neuvěřitelných životních historek.


Vojta Kosař

Před 8 roky navštívil tábor poprvé jako táborník a tento rok pojede pošesté jako vedoucí. Na táboře vystřídal řadu rolí, ale poslední roky se stará o technický stav a chod tábora jako člen "Lopata teamu". Studuje sociologii a ekonomii a doma má úctyhodnou sbírku společenských her, které si ve svém volném čase rád zahraje.

Image
Image

Dan Lukeš

Student bankovnictví na VŠE, skalní příznivec horských přechodů a příležitostný hráč MtG. Po dvou letech na cestách zažil loni comeback do role vedoucího a jsme rádi, že s námi pojede i letos. Díky marathonským zkušenostem se při hrách postará o pořádnou běhací motivaci.