Fantasy a MtG tábor 2019

Shanyria: Bouře přichází

22. 7. – 4. 8.

Šeptající lesy utichly a jásot vesničanů byl nad lukami slyšet po tři noci. To už ale královská delegace neviděla, protože se všichni, shromážděni kolem nosítek, na kterých se blyštil tajemný krystal, vydali směrem do královského města Valárie. Po příchodu byli uvítáni v ulicích samotným králem Misengarem; takové pocty se nikomu nedostalo, co nejstarší pamětníci pamatovali. Svět se vrátil do starých kolejí a lidé na podivný černý krystal zapomněli. Vždyť museli zase vstávat, prodávat na trhu nebo jezdit na pole, aby zorali a zaseli obilí na nový rok.

Misengar spal té noci dobře, po mnoha týdnech se nebudil do svitu měsíce, ale až ráno, kdy kohouti kokrhali a slunce rozlilo své paprsky po střechách Valárie. Jak už to bývá, žádná idylka netrvá dlouho a i král se dosyta vyspal jen několik týdnů.

Bylo to té noci, kdy měsíc nesvítil, byv schovaný za temnými mraky, kdy král poprvé uslyšel tichý šepot. Zprvu mu nepřikládal význam, ale když jej tři noci pořádně vyspat nenechal, začal se radit se svými rádci a alchymisty. Ti bádali, hloubali a experimentovali, ale nezjistili také nic. Král je rozezlen nechal z hradu vyhnat a sám se vydal do ložnice. Zkoušel spát i ve dne, ale hlas jej pořád budil. A pomalu se stával zřetelnějším a zřetelnějším. Zaslechl tiché šepoty, které ševelily nočním tichem a útržky hovoru:

“... pod hradem v katakombách, za hradbou magické síly…”

“... mocný kouzelník, který neměl v říši obdoby ...”

“... všemocný, který spí věčný sen, ukryt před … tiše v kamenném sarkofágu …”

“ … srdce, které mu bylo odňato, když byl … “

Základní informace o táboře


Termín: 22. 7. - 4. 8.

Cena: Nemagicová verze stojí 4 400 Kč (170€), Magicová verze pak 5 400 Kč (210€). 

V ceně je zahrnuta strava 5x denně (včetně pitného režimu a ovoce nebo zeleniny přístupné nonstop), ubytování, společná doprava z Prahy nebo Brna, veškeré náklady spojené s programem, věcné ceny pro všechny účastníky a zákonnou odměnu pro zdravotníka. Dreamweavers je neziskový spolek, takže veškeré finance používáme jen pro účely tábora. Rezervace je platná vyplněním uhrazením zálohy 2000 Kč na účet tábora – pokyny k platbě posíláme e-mailem. 

Magicová verze navíc zahrnuje produkty MtG v hodnotě 1000 Kč nebo víc (včetně doplňků, jako jsou obaly a kostky). Všechny karty zůstávají po táboře účastníkům. 

Pro koho: Tábor je pro kluky ve věku od 8 do 17 let včetně, kteří mají rádi fantasy, zajímají se o deskové či karetní hry, a samozřejmě i pro všechny, kteří hrají Magic.

Program je přímo přizpůsobem tomuto věkovému rozpětí. V případě, že je účastníkovi méně či více, napište nám na jakub@dreamweavers.cz a uvidíme, co se dá dělat :).

Organizační pokyny: Pro přihlášení je třeba vyplnit tento formulář. Veškeré další organizační informace posíláme e-mailem.

Často kladené otázky


MtG tábor stále existuje, ale trochu jsme ho vylepšili! Pokud se rozhodneš pro “Magicovou verzi” tábora, čeká tě to stejné, co minulé roky – turnaje, drafty i přednášky. Budeš sbírat proma, dostávat karty a stavět si balíčky, to vše za dozoru zkušených turnajových hráčů a rozhodčích.

Stejně jako všechny dobré věci, i MtG tábor musí udělat krok vpřed, a tímhle krokem je Fantasy tábor. Jako MtG hráč ale o nic nepřijdeš – tábor bude lepší, než kdykoliv předtím.